Ангренажен ремък NIPPARTS
Ангренажен ремък
| Производител | NIPPARTS |
| Парт номер | J1120905 |
| форма | B-форма |
| брой на зъбите | 169 |
| ремък | със заоблен профил на зъбите |
| стъпка на зъби | 8 mm |
| дължина | 1352 mm |
| ширина | 24 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 40W0004
|
|
ASHIKA 40W0004
|
|
BLUE PRINT ADG07507
40.46 €
-20%
32.37 €
|
|
GATES 5408XS
28.35 €
-20%
22.68 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J1120905
40.98 €
-20%
32.79 €
|
|
JAPANPARTS DDW04
|
|
JAPKO 40W04
|
|
KAVO PARTS DTB1004
|
|
NPS D112O04
|
|
CHEVROLET 90411777
|
|
CHEVROLET 90469985
|
|
CHEVROLET 90531681
|
|
CHEVROLET 90531682
|
|
DAEWOO 90529809
|
|
DAEWOO 92063917
|
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 128 коня | бензин |
| Daewoo REZZO (KLAU) | 121 коня | бензин |
| Daewoo EVANDA (KLAL) | 131 коня | бензин |
| Chevrolet LACETTI (J200) | 122 коня | бензин |
| Chevrolet EVANDA | 131 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 144 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 133 коня | бензин |
| Chevrolet EPICA (KL1_) | 128 коня | бензин |
