биалета BIRTH
биалета
| Производител | BIRTH |
| Парт номер | 51298 |
| щанга | свързваща щанга |
| ширина | 26,5 mm |
| дължина | 77 mm |
| тегло | 100 g |
| външна резба 2 | M 8x1,25 mm |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DACIA 6001547138
|
| Dacia LOGAN (LS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN (LS_) | 65 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 105 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 105 коня | бензин |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 68 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 68 коня | дизел |
| Dacia LOGAN (LS_) | 86 коня | дизел |
| Dacia LOGAN MCV (KS_) | 86 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 87 коня | бензин |
| Dacia SANDERO | 68 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 86 коня | дизел |
| Dacia SANDERO | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 75 коня | бензин |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 68 коня | дизел |
| Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | 86 коня | дизел |
| Dacia LOGAN пикап (US_) | 87 коня | бензин |
| Dacia LOGAN пикап (US_) | 68 коня | дизел |
| Dacia LOGAN пикап (US_) | 86 коня | дизел |
