биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADB118503 |
| номер на артикул в чифта | ADB118504 |
| дължина | 181 mm |
| външен диаметър | 9 mm |
| външна резба | M10 x 1.5 mm |
| дължина на резбата | 24,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,244 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260805
|
|
AYD 9612788
|
|
BORG & BECK BDL7388
|
|
COMLINE CSL5056
|
|
DELPHI TC2655
31.7 €
-20%
25.36 €
|
|
FAI AutoParts SS8134
|
|
FEBI BILSTEIN 43573
27.88 €
-20%
22.3 €
|
|
FIRST LINE FDL7388
|
|
FLENNOR FL10434H
|
|
FORMPART 1208070
|
|
FORTUNE LINE FZ7296
|
|
JP GROUP 6050450179
|
|
KAWE FL10434H
|
|
LEMFÖRDER 3616101
|
|
MALÒ 27347
|
|
MAPCO 54692HPS
|
|
METZGER 53064113
|
|
MOOG BMLS13449
|
|
MOTAQUIP LVSL1391
|
|
NK 5114021
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 31741
|
|
QUINTON HAZELL QLS3808S
|
|
SIDEM 21666
|
|
SPIDAN 57791
|
|
SWAG 11943573
|
|
TALOSA 5001556
|
|
TRISCAN 850011686
|
|
VAICO V201941
|
|
MINI 33509803515
|
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
