биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADB118504 |
| номер на артикул в чифта | ADB118503 |
| дължина | 181 mm |
| външен диаметър | 9 mm |
| външна резба | M10 x 1.5 mm |
| дължина на резбата | 24,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,246 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260806
|
|
AYD 9612789
|
|
BORG & BECK BDL7389
|
|
COMLINE CSL6056
|
|
DELPHI TC2656
30.63 €
-20%
24.51 €
|
|
FAI AutoParts SS8135
|
|
FEBI BILSTEIN 43574
27.88 €
-20%
22.3 €
|
|
FIRST LINE FDL7389
|
|
FLENNOR FL10435H
|
|
FORMPART 1208069
|
|
FORTUNE LINE FZ7297
|
|
JP GROUP 6050450189
|
|
KAWE FL10435H
|
|
LEMFÖRDER 3616201
|
|
MALÒ 27348
|
|
MAPCO 54693HPS
|
|
METZGER 53064014
|
|
MOOG BMLS13450
|
|
MOTAQUIP LVSL1392
|
|
NK 5114020
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 31742
|
|
QUINTON HAZELL QLS3809S
|
|
SIDEM 21667
23.89 €
--0%
23.89 €
|
|
SPIDAN 57792
|
|
SWAG 11943574
|
|
TALOSA 5001555
|
|
TRISCAN 850011685
|
|
VAICO V201942
|
|
MINI 33509803516
|
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
