биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADC48522 |
| номер на артикул в чифта | ADC48524C |
| дължина | 182 mm |
| външен диаметър | 10 mm |
| външна резба | M10 x 1.25 mm |
| дължина на резбата | 21 mm |
| размер на ключ | 15 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,31 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AYWIPARTS AW1350489L
|
|
FEBEST 0323015
|
|
FEBI BILSTEIN 41186
63.93 €
-20%
51.14 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4979001
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
KAVO PARTS SLS5541
|
|
LYNXauto C7052L
|
|
MAGNETI MARELLI 600000162100
|
|
SWAG 80941186
|
|
MITSUBISHI 4056A027
|
|
MITSUBISHI MB856475
|
| Mitsubishi LANCER VI (CJ-CP_) | 280 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 265 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 280 коня | бензин |
