биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADF128501 |
| дължина | 298 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| външна резба | M10 x 1.5 mm |
| дължина на резбата | 22 mm |
| размер на ключ | 17 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,32 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21202
10.6 €
-20%
8.48 €
|
|
3RG 21202LD
|
|
A.B.S. 260413
24.85 €
-20%
19.88 €
|
|
ACEMARK 206667
|
|
ASAM 70646
|
|
ASHUKI M87549
|
|
ASMETAL 26FR1705
|
|
ASVA 0523004
|
|
AUTLOG FT1494
|
|
AYD 9603073
|
|
AYWIPARTS AW1350544LR
|
|
BENDIX 042507B
|
|
BIRTH BX5064
|
|
BORG & BECK BDL6631
|
|
BORG & BECK BDL6631HD
|
|
BSG BSG30310032
|
|
CAUTEX 081121
|
|
COMLINE CSL7043
|
|
DELPHI TC1418
17.18 €
-20%
13.74 €
|
|
DENCKERMANN D140183
|
|
DITAS A25977
|
|
DITAS DSR1034
|
|
DITAS DSR1051
|
|
DJ PARTS DL1242
|
|
EUROBRAKE 59145114809
|
|
FARE SA F0951FO
|
|
FEBEST 0523004
|
|
FENOX LS11001
|
|
FIRST LINE FDL6631
|
|
FIRST LINE FDL6631HD
|
|
FLENNOR FL0968H
|
|
FORMPART 1508021
11.25 €
-20%
9 €
|
|
FORMPART 1508021XL
|
|
FORTUNE LINE FZ7024
|
|
FORTUNE LINE FZ7507
11.84 €
-20%
9.47 €
|
|
FRAP 1876
|
|
G.U.D GSP301063
|
|
G.U.D GSP301474
|
|
JP GROUP 1540400200
|
|
JP GROUP 1540400209
|
|
KAGER 850165
|
|
KAMOKA 9967760
10.96 €
-0%
10.96 €
|
|
KAWE FL0968H
|
|
KEY PARTS KDL6631
|
|
KRAFT AUTOMOTIVE 4302081
14.57 €
-20%
11.66 €
|
|
LEMFÖRDER 2949901
|
|
LYNXauto C7150LR
|
|
MALÒ 23080
|
|
MAPCO 59664HPS
|
|
MASTER-SPORT 29499PCSMS
|
|
MAXGEAR 721456
|
|
Metalcaucho 05941
12.37 €
-20%
9.9 €
|
|
METZGER 53021818
|
|
METZGER 53057908
|
|
METZGER 83021818
|
|
MEYLE 7160600014HD
|
|
MGA SA5241
|
|
MONROE L16613
20.83 €
-20%
16.66 €
|
|
MOOG FDLS3667
|
|
MOTAQUIP VSL664
|
|
NK 5114809
14.39 €
-20%
11.52 €
|
|
OCAP 0504289
25.58 €
-0%
25.58 €
|
|
OPTIMAL G71079
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 37068
|
|
PROFIT 23050362
|
|
QH Talbros QLS3389S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3389S
|
|
RIW FO4006
|
|
RTS 9798008
|
|
RUVILLE 915298
27.48 €
-0%
27.48 €
|
|
SASIC 2306024
22.65 €
-20%
18.12 €
|
|
sbs 19145114809
|
|
sbs 59145114809
|
|
SIDEM 67760
18.92 €
-0%
18.92 €
|
|
SPIDAN 57677
|
|
STARLINE 2047735
|
|
STC T405941
|
|
STELLOX 5603073SX
|
|
STELLOX 5603073ASX
|
|
STELLOX 5671023SX
|
|
TALOSA 5009299
|
|
TOPRAN 302214
|
|
TRICLO 788482
|
|
TRISCAN 850016613
|
|
TRW JTS490
19.33 €
-20%
15.46 €
|
|
UNIGOM 392405
|
|
VAICO V259551
|
|
VEMA 15026
|
|
VEMA 25107
|
|
VEMA 26337
|
|
YAMATO J63038YMT
26.23 €
-20%
20.98 €
|
|
FORD 1230909
|
|
FORD 1223792
|
| Ford KUGA I | 200 коня | бензин |
| Ford KUGA I | 136 коня | дизел |
| Ford KUGA I | 136 коня | дизел |
| Ford KUGA I | 200 коня | бензин |
| Ford KUGA I | 140 коня | дизел |
| Ford KUGA I | 140 коня | дизел |
| Ford KUGA I | 163 коня | дизел |
