биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG085155 |
| дължина | 103 mm |
| външен диаметър | 13 mm |
| материал | пластмаса |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,070 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260437
|
|
FEBEST 1223APF
|
|
FEBEST HYABAPF
|
|
FEBI BILSTEIN 41650
33.98 €
-20%
27.19 €
|
|
KAVO PARTS SLS3011
|
|
MALÒ 50460
|
|
SIDEM 87266
21.06 €
-0%
21.06 €
|
|
SPIDAN 46653
|
|
STELLOX 5651025SX
|
|
SWAG 90941650
|
|
HYUNDAI 5482005000
|
| Hyundai ATOS PRIME (MX) | 59 коня | бензин |
| Hyundai ATOS PRIME (MX) | 63 коня | бензин |
