биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG085158 |
| дължина | 182 mm |
| външен диаметър | 10 mm |
| външна резба | M12 x 1.75 mm |
| дължина на резбата | 29,7 mm |
| размер на ключ | 19 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,34 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
GENERAL MOTORS 20911128
|
|
GENERAL MOTORS 22737680
|
|
VAUXHALL 20911128
|
|
VAUXHALL 22737680
|
|
FEBI BILSTEIN 43532
29.58 €
-20%
23.67 €
|
|
KAVO PARTS SLS1024
|
|
LEMFÖRDER 3616801
|
|
MAPCO 52796HPS
|
|
MEYLE 6160600020HD
|
|
NPS D405O16
|
|
SWAG 40943532
|
|
YAMATO J60065YMT
|
|
CHEVROLET 20911128
|
|
CHEVROLET 22737680
|
|
OPEL 04801837
|
|
OPEL 04808136
|
|
OPEL 4801837
|
|
OPEL 4808136
|
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 167 коня | бензин |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 163 коня | дизел |
| Opel ANTARA | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 184 коня | дизел |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 167 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 258 коня | бензин |
| Chevrolet CAPTIVA (C100, C140) | 163 коня | дизел |
