биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG085169 |
| номер на артикул в чифта | ADG085170 |
| дължина | 127,8 mm |
| външен диаметър | 10 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 21,3 mm |
| размер на ключ | 18 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| диаметър | 10 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,334 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FEBI BILSTEIN 48040
25.39 €
-20%
20.31 €
|
|
KAVO PARTS SLS3070
|
|
NIPPARTS N4890530
33.83 €
-20%
27.06 €
|
|
SIDEM 87567
|
|
SWAG 90948040
|
|
HYUNDAI 555302W000
|
|
KIA 555302W000
|
| Kia SORENTO II (XM) | 150 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 174 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 192 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 197 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 192 коня | бензин |
