биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG085174 |
| номер на артикул в чифта | ADG085173 |
| дължина | 354 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 21,3 mm |
| размер на ключ | 17 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| диаметър | 9 mm |
| тегло | 0,466 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 261002
|
|
ASHIKA 1060HH49R
|
|
AYWIPARTS AW1350086R
|
|
BIRTH BD0064
|
|
BORG & BECK BDL7412
|
|
FEBI BILSTEIN 48045
35.24 €
-20%
28.19 €
|
|
FIRST LINE FDL7412
|
|
FORMPART 3708054
|
|
JAPANPARTS SIH49R
|
|
JAPKO 106H49R
|
|
KAVO PARTS SLS3062
|
|
LYNXauto C7370R
|
|
MDR MSS8H49R
|
|
NAKATA N99192
|
|
PARTS-MALL PXCLB042R
|
|
QUINTON HAZELL QLS3766S
|
|
SIDEM 87565
|
|
SPIDAN 58478
|
|
STELLOX 5600613SX
|
|
SWAG 90948045
|
|
HYUNDAI 548402T000
|
|
KIA 548402T000
|
| Kia OPTIMA | 170 коня | бензин |
| Kia OPTIMA | 136 коня | дизел |
