биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG08528 |
| номер на артикул в чифта | ADG08527 |
| дължина | 227 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | сребърен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,35 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260354
|
|
ACEMARK 202558
|
|
ASHIKA 1060HH10L
|
|
ASHUKI 14888150
|
|
ASMETAL 26HY2001
|
|
ASVA 1223GEFL
|
|
AYD 9601822
|
|
AYWIPARTS AW1350440L
|
|
BENDIX 042609B
|
|
BENDIX 042657B
|
|
BIRTH BS5019
|
|
BIRTH BS5035
|
|
BORG & BECK BDL6651
|
|
BORG & BECK BDL7131
|
|
COMLINE CSL5034
|
|
CTE CSL26014L
|
|
DELPHI TC1402
13.96 €
-20%
11.17 €
|
|
DENCKERMANN D140235
|
|
DITAS A25907
|
|
DITAS DSR1007
|
|
DJ PARTS DL1252
|
|
EUROBRAKE 59145113413
|
|
FAI AutoParts SS2275
|
|
FEBEST 1223GEFL
|
|
FIRST LINE FDL6651
|
|
FIRST LINE FDL7131
|
|
FLENNOR FL0190H
|
|
FORMPART 3708015
|
|
FRAP 3411
|
|
G.U.D GSP301396
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4960518
34.6 €
-20%
27.68 €
|
|
JAPANPARTS SIH10L
|
|
JAPKO 106H10L
|
|
JP GROUP 3540400579
|
|
KAGER 850442
|
|
KAMOKA 9987064
|
|
KAVO PARTS SLS3006
|
|
KAWE FL0190H
|
|
LEMFÖRDER 3061401
|
|
LYNXauto C7177L
|
|
MAGNETI MARELLI 600000159530
|
|
MALÒ 50404
|
|
MAPCO 59351HPS
|
|
MASTER-SPORT 30614PCSMS
|
|
MAXGEAR 721779
|
|
MDR MSS8H10
|
|
METZGER 53029311
|
|
MEYLE 37160600023HD
|
|
MONROE L43610
19.04 €
-20%
15.24 €
|
|
MOTAQUIP VSL879
|
|
NIPPARTS J4960518
15.92 €
-20%
12.73 €
|
|
NK 5113413
|
|
NPS H405I13
|
|
OCAP 0594462
|
|
OPTIMAL G71201
|
|
OPTIMAL G71261
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 70657
|
|
PARTS-MALL PXCLA024
|
|
PARTS-MALL PXCLA024S
|
|
PATRON PS4081L
|
|
PEMEBLA 1C82I
|
|
QH Talbros QLS3463S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3463S
|
|
RIW HY4018
|
|
RTS 97086232
|
|
RUVILLE 918470
|
|
SASIC 2306128
|
|
sbs 19145113413
|
|
sbs 59145113413
|
|
SIDEM 87064
|
|
SPIDAN 57459
|
|
STARLINE 7644737
|
|
STELLOX 5651015SX
|
|
TALOSA 5004055
|
|
TRISCAN 850043610
|
|
TRW JTS7583
|
|
VAICO V529561
|
|
VEMA 23313
|
|
HYUNDAI 548301C000
|
|
HYUNDAI 548301C100
|
| Hyundai GETZ (TB) | 82 коня | дизел |
| Hyundai GETZ (TB) | 106 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 82 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 63 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 85 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 67 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 97 коня | бензин |
| Hyundai GETZ (TB) | 88 коня | дизел |
| Hyundai GETZ (TB) | 110 коня | дизел |
