биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG08531 |
| дължина | 180 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| външна резба | M10 x 1.5 mm |
| дължина на резбата | 23,5 mm |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,346 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21826
|
|
A.B.S. 260191
|
|
ACEMARK 202567
|
|
ASHIKA 1060HH21
|
|
ASHUKI 14670150
|
|
AYD 9602079
|
|
AYWIPARTS AW1350044LR
|
|
BENDIX 042865B
|
|
BIRTH BX0135
|
|
BORG & BECK BDL6657
|
|
BORG & BECK BDL6658
|
|
DELPHI TC1576
20.89 €
-20%
16.71 €
|
|
DENCKERMANN D130318
|
|
DJ PARTS DL1096
|
|
FARE SA F0215HY
|
|
FEBI BILSTEIN 26588
22.28 €
-20%
17.83 €
|
|
FENOX LS11005
|
|
FIRST LINE FDL6657
|
|
FIRST LINE FDL6658
|
|
FLENNOR FL651H
|
|
FORMPART 3708011
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4890510
20.39 €
-20%
16.31 €
|
|
JAPANPARTS SIH21
|
|
JAPKO 106H21
|
|
KAGER 850465
|
|
KAMOKA 9987260
|
|
KAVO PARTS SLS3020
|
|
KAWE FL651H
|
|
LEMFÖRDER 3045401
|
|
LEMFÖRDER 3045402
|
|
LYNXauto C7187LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000150070
|
|
MALÒ 52416
|
|
MAPCO 53506HPS
|
|
MAPCO 59582HPS
|
|
MDR MSS8H21
|
|
MONROE L43613
19.49 €
-20%
15.59 €
|
|
MOOG HYLS2667
|
|
NIPPARTS J4890510
15.95 €
-20%
12.76 €
|
|
NK 5113411
|
|
OCAP 0501578
|
|
OPTIMAL G7762
|
|
PARTS-MALL PXCLA006
|
|
PARTS-MALL PXCLA006S
|
|
RIW HY4014
|
|
RTS 9798624
|
|
RUVILLE 918460
|
|
sbs 19145113411
|
|
SIDEM 87260
22.33 €
-0%
22.33 €
|
|
SPIDAN 57471
|
|
STELLOX 5602079SX
|
|
SWAG 90926588
|
|
TALOSA 5004025
|
|
TRISCAN 850043613
|
|
TRW JTS842
|
|
VEMA 23341
|
|
HYUNDAI 5553038000
|
|
HYUNDAI 5553038010
|
| Hyundai SONATA IV (EF) | 160 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 136 коня | бензин |
| Hyundai XG (XG) | 163 коня | бензин |
| Hyundai XG (XG) | 188 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 143 коня | бензин |
