биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG08542 |
| номер на артикул в чифта | ADG08541 |
| дължина | 309 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,39 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260536
|
|
ACEMARK 203690
|
|
ASHIKA 1060KK01R
|
|
ASHUKI 14912130
|
|
AYD 9605227
|
|
AYWIPARTS AW1350088R
|
|
BORG & BECK BDL6869
|
|
DELPHI TC2398
23.2 €
-20%
18.56 €
|
|
FIRST LINE FDL6869
|
|
FORMPART 4908034
|
|
FRAP 3513
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4970312
18.68 €
-20%
14.95 €
|
|
JAPANPARTS SIK01R
|
|
JAPKO 106K01R
|
|
KAGER 850472
|
|
KAMOKA 9981261
|
|
KAVO PARTS SLS4005
|
|
LEMFÖRDER 3336201
|
|
LEMFÖRDER 3336501
|
|
LYNXauto C7193R
|
|
MAGNETI MARELLI 600000161310
|
|
MALÒ 521861
|
|
MAPCO 52372HPS
|
|
MAPCO 59341HPS
|
|
MDR MSS8K01
|
|
METZGER 53033312
|
|
MEYLE 28160600024
|
|
MOOG KILS8918
|
|
MOTAQUIP LVSL1173
|
|
NIPPARTS J4970312
17.59 €
-20%
14.07 €
|
|
NPS K405A30
|
|
OCAP 0584098
|
|
PARTS-MALL PXCLB013
|
|
PARTS-MALL PXCLB013S
|
|
PEMEBLA K60825
|
|
QH Talbros QLS3713S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3713S
|
|
SIDEM 81261
|
|
SPIDAN 50227
|
|
STELLOX 5653008SX
|
|
TOPRAN 820122
|
|
TRISCAN 850018627
|
|
TRW JTS572
31.17 €
-20%
24.94 €
|
|
VAICO V530020
|
|
YAMATO J60330YMT
|
|
KIA 0K2FA34150
|
|
KIA 0K2N134150AA
|
|
KIA 0K2N134150AAS
|
| Kia SHUMA седан (FB) | 88 коня | бензин |
| Kia SHUMA (FB) | 88 коня | бензин |
| Kia SHUMA (FB) | 110 коня | бензин |
| Kia CARENS I (FC) | 110 коня | бензин |
| Kia SHUMA II (FB) | 101 коня | бензин |
| Kia SHUMA II седан (FB) | 101 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 105 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 126 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 113 коня | дизел |
| Kia SHUMA II (FB) | 114 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 139 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 140 коня | дизел |
