биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG08543 |
| дължина | 120 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,23 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260559
|
|
ACEMARK 202629
|
|
ASHIKA 1060KK54
|
|
ASHUKI 14671130
|
|
AYD 52192
|
|
AYD 9603041
|
|
AYWIPARTS AW1350006LR
|
|
BENDIX 042875B
|
|
BORG & BECK BDL6505
|
|
COMLINE CSL7212
|
|
DELPHI TC2199
17.15 €
-20%
13.72 €
|
|
DITAS A25819
|
|
DJ PARTS DL1265
|
|
EUROBRAKE 59145113503
|
|
FAI AutoParts SS1254
|
|
FEBEST 2223SHR
|
|
FENOX LS12002
12.37 €
-20%
9.9 €
|
|
FIRST LINE FDL6505
|
|
FLENNOR FL661H
|
|
FORMPART 4908001
|
|
G.U.D GSP301194
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4890311
36.71 €
-20%
29.37 €
|
|
JAPANPARTS SIK54
|
|
JAPKO 106K54
|
|
KAGER 850483
|
|
KAVO PARTS SLS4023
|
|
KAWE FL661H
|
|
LEMFÖRDER 3336101
|
|
LYNXauto C7338LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000149950
|
|
MAPCO 59343HPS
|
|
MAPCO 59594HPS
|
|
MASTER-SPORT 33361PCSMS
|
|
MASTER-SPORT 33361SETMS
|
|
MDR MSS8K54
|
|
METZGER 53032419
|
|
MEYLE 28160600009
|
|
MONROE L18612
61.98 €
-20%
49.58 €
|
|
MOOG MDLS0744
|
|
MOTAQUIP LVSL1436
|
|
NIPPARTS J4890311
18.94 €
-20%
15.15 €
|
|
NIPPARTS J4890313
13.02 €
-20%
10.42 €
|
|
NK 5113503
|
|
NPS K405A05
|
|
NPS K405A19
|
|
OCAP 0501583
|
|
OPTIMAL G7772
|
|
PARTS-MALL PXCLB011
|
|
PARTS-MALL PXCLB011S
|
|
PEMEBLA K60824
|
|
QH Talbros QLS3711S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3711S
|
|
RIW KI4018
|
|
RUVILLE 918913
|
|
RUVILLE 918920
|
|
SAKURA 430038831
|
|
sbs 19145113503
|
|
SIDEM 81060
23.75 €
--0%
23.75 €
|
|
SPIDAN 40818
38.13 €
-20%
30.51 €
|
|
STELLOX 5603041SX
|
|
STELLOX 5603041ASX
|
|
TRISCAN 850018612
|
|
TRW JTS569
|
|
VAICO V539504
|
|
KIA 0K2A134150A
|
|
KIA 0K2A134150B
|
|
KIA 0K2M228150
|
|
KIA 0K2M228150A
|
|
KIA 0K2M228150AS
|
| Kia SEPHIA седан (FA) | 112 коня | бензин |
| Kia SEPHIA (FA) | 112 коня | бензин |
| Kia SHUMA седан (FB) | 88 коня | бензин |
| Kia SHUMA (FB) | 88 коня | бензин |
| Kia SHUMA (FB) | 110 коня | бензин |
| Kia CARENS I (FC) | 110 коня | бензин |
| Kia SHUMA II (FB) | 101 коня | бензин |
| Kia SHUMA II седан (FB) | 101 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 105 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 126 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 113 коня | дизел |
| Kia SHUMA II (FB) | 114 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 139 коня | бензин |
| Kia CARENS II (FJ) | 140 коня | дизел |
