биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG08551 |
| дължина | 99 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| външна резба | M10 x 1.25 mm |
| дължина на резбата | 21 mm |
| размер на ключ | 17 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,224 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21821
|
|
ACEMARK 205682
|
|
ASHIKA 1060HH56
|
|
ASHUKI 14889150
|
|
ASMETAL 26HY0600
|
|
AYWIPARTS AW1350136LR
|
|
BIRTH BX0048
|
|
BORG & BECK BDL6483
|
|
DELPHI TC1201
16.69 €
-20%
13.35 €
|
|
DITAS A26080
|
|
DJ PARTS DL1088
|
|
EUROBRAKE 59145114507
|
|
FENOX LS11059
|
|
FIRST LINE FDL6483
|
|
FORMPART 3708002
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4960519
38.47 €
-20%
30.78 €
|
|
JAPANPARTS SIH56
|
|
JAPKO 106H56
|
|
JP GROUP 3540400109
|
|
KAGER 850001
|
|
KAVO PARTS SLS3015
|
|
LEMFÖRDER 2468801
|
|
LYNXauto C7175LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000159540
|
|
MAPCO 49253
10.64 €
-0%
10.64 €
|
|
MASTER-SPORT 24688PCSMS
|
|
MDR MSS8H56
|
|
METZGER 53029018
|
|
MEYLE 37160600003HD
|
|
MONROE L43601
18.06 €
-20%
14.45 €
|
|
NIPPARTS J4960519
20.89 €
-20%
16.71 €
|
|
NK 5114507
13.63 €
-20%
10.9 €
|
|
NPS H405I01
|
|
OCAP 0501574
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 70928
|
|
PARTS-MALL PXCLA007
|
|
PARTS-MALL PXCLA007S
|
|
RIW HY4006
|
|
RTS 9709754
|
|
sbs 19145114507
|
|
SIDEM 87063
19.45 €
-0%
19.45 €
|
|
SPIDAN 40992
|
|
STELLOX 5651005SX
|
|
TRISCAN 850043601
|
|
TRW JTS247
|
|
VAICO V529524
|
|
HYUNDAI 5483029500
|
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 114 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 90 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 139 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 88 коня | бензин |
| Hyundai LANTRA II (J-2) | 68 коня | дизел |
| Hyundai LANTRA II Wagon (J-2) | 68 коня | дизел |
