биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG08555 |
| номер на артикул в чифта | ADG08554 |
| дължина | 60 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,31 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260361
|
|
ASHIKA 1060HH29L
|
|
ASHUKI 14887150
|
|
AYD 9603202
|
|
AYWIPARTS AW1350053L
|
|
BENDIX 042517B
|
|
BIRTH BS0051
|
|
BORG & BECK BDL6809
|
|
CTE CSL26017L
|
|
DELPHI TC1560
17.18 €
-20%
13.74 €
|
|
FIRST LINE FDL6809
|
|
FLENNOR FL0981H
|
|
FORMPART 3708048
|
|
FRAP 3429
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4960517
21.45 €
-20%
17.16 €
|
|
JAPANPARTS SIH29L
|
|
JAPKO 106H29L
|
|
KAGER 850455
|
|
KAVO PARTS SLS3026
|
|
KAWE FL0981H
|
|
LEMFÖRDER 3639301
|
|
LYNXauto C7371L
|
|
MAGNETI MARELLI 600000159520
|
|
MALÒ 52142
|
|
MAPCO 51203
|
|
MDR MSS8H30
|
|
METZGER 53027211
|
|
MEYLE 37160600026
|
|
MONROE L43620
28.25 €
-20%
22.6 €
|
|
MOOG HYLS2638
|
|
NIPPARTS J4960517
22.33 €
-20%
17.87 €
|
|
NPS H405I26
|
|
OCAP 0591581
|
|
OPTIMAL G71092
|
|
PARTS-MALL PXCLA018
|
|
PARTS-MALL PXCLA018S
|
|
PEMEBLA 3A621I
|
|
QH Talbros QLS3652S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3652S
|
|
RUVILLE 918436
|
|
SIDEM 87168
|
|
SPIDAN 57469
|
|
STELLOX 5600403SX
|
|
TRISCAN 850043620
|
|
VAICO V529562
|
|
HYUNDAI 548303A000
|
| Hyundai TRAJET (FO) | 173 коня | бензин |
| Hyundai TRAJET (FO) | 113 коня | дизел |
| Hyundai TRAJET (FO) | 140 коня | бензин |
