биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADG08584 |
| дължина | 341 mm |
| външен диаметър | 10 mm |
| външна резба | M12 x 1.25 mm |
| дължина на резбата | 26 mm |
| размер на ключ | 19 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260611
|
|
ACEMARK 205981
|
|
ASHIKA 1060HH18R
|
|
ASHUKI 14919150
|
|
ASHUKI Y86008
|
|
ASHUKI Y86008HD
|
|
ASMETAL 26HY3001
|
|
AYD 9607305
|
|
AYWIPARTS AW1350041R
|
|
BIRTH BD5014
|
|
BORG & BECK BDL7153
|
|
COMLINE CSL6020
|
|
CTE CSL26020R
|
|
DELPHI TC2292
12.35 €
-20%
9.88 €
|
|
DJ PARTS DL1219
|
|
EUROBRAKE 59145113425
|
|
FAI AutoParts SS2822
|
|
FEBEST 1223SANCFR
|
|
FENOX LS11058
|
|
FIRST LINE FDL7153
|
|
FORMPART 3708033
13.3 €
-20%
10.64 €
|
|
FRAP 4631
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4970529
16.57 €
-20%
13.26 €
|
|
JAPANPARTS SIH18R
|
|
JAPKO 106H18R
|
|
JP GROUP 3540400889
|
|
KAGER 850836
|
|
KAMOKA 9987367
|
|
KAVO PARTS SLS3036
|
|
LEMFÖRDER 3397301
|
|
LYNXauto C7183R
|
|
MAGNETI MARELLI 600000161480
|
|
MALÒ 521211
|
|
MAPCO 51227HPS
|
|
MASTER-SPORT 33973PCSMS
|
|
MDR MSS8H19
|
|
METZGER 53029612
|
|
MEYLE 37160600031HD
|
|
MGA SA7344
|
|
MONROE L43629
33.55 €
-20%
26.84 €
|
|
MOOG HYLS4943
|
|
MOTAQUIP LVSL1205
|
|
NAKATA N99178
|
|
NIPPARTS N4970519
17.49 €
-20%
13.99 €
|
|
NK 5113425
|
|
NPS H405I31
|
|
OCAP 0584084
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 70620
|
|
PARTS-MALL PXCLA027
|
|
PARTS-MALL PXCLA027S
|
|
PEMEBLA 46821DN
|
|
PROFIT 23050399
|
|
QH Talbros QLS3734S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3734S
|
|
RIW HY4029
|
|
RTS 97086301
|
|
RUVILLE 928409
|
|
SASIC 2306122
|
|
sbs 19145113425
|
|
SIDEM 87367
13.89 €
-0%
13.89 €
|
|
SPIDAN 46797
|
|
STARLINE 7641736
|
|
STELLOX 5607305ASX
|
|
TALOSA 5007377
|
|
TOPRAN 820493
|
|
TRISCAN 850043629
|
|
TRW JTS560
22.98 €
-20%
18.39 €
|
|
YAMATO J60544YMT
13.42 €
-20%
10.74 €
|
|
HYUNDAI 548402B000
|
|
HYUNDAI 548402B200
|
|
KIA 548402B000
|
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 174 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 139 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 139 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 189 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 189 коня | бензин |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 150 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 155 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 155 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 174 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 174 коня | бензин |
| Kia SORENTO II (XM) | 197 коня | дизел |
| Kia SORENTO II (XM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE II (CM) | 197 коня | дизел |
| Hyundai SANTA FE III (DM) | 200 коня | дизел |
