биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADH28539 |
| дължина | 107,5 mm |
| външен диаметър | 9 mm |
| външна резба | M10 x 1.25 mm |
| дължина на резбата | 23 mm |
| размер на ключ | 17 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,250 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260433
|
|
ACEMARK 205616
|
|
ASHIKA 10604409L
|
|
ASHUKI 14884204
|
|
ASHUKI 14884204HD
|
|
ASVA 0323018
|
|
AYWIPARTS AW1350480L
|
|
BENDIX 042501B
|
|
BORG & BECK BDL6647
|
|
CTE CSL01031L
|
|
DELPHI TC1527
13.42 €
-20%
10.74 €
|
|
DENCKERMANN D140182
|
|
EUROBRAKE 59145112613
|
|
FAI AutoParts SS5739
|
|
FEBEST 0323018
|
|
FENOX LS11038
|
|
FIRST LINE FDL6647
|
|
FLENNOR FL0961H
|
|
FORMPART 3608024
12.42 €
-20%
9.94 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4964028
56.33 €
-20%
45.07 €
|
|
JAPANPARTS SI409L
|
|
JAPKO 106409L
|
|
JP GROUP 3440400679
|
|
KAGER 850378
|
|
KAMOKA 9947268
|
|
KAVO PARTS SLS2001
|
|
KAWE FL0961H
|
|
LEMFÖRDER 3448901
|
|
LYNXauto C7331L
|
|
MAGNETI MARELLI 600000160800
|
|
MAPCO 51353HPS
|
|
MASTER-SPORT 34489PCSMS
|
|
MAXGEAR 722018
|
|
MDR MSS8410
|
|
METZGER 53024311
|
|
MEYLE 31160600021HD
|
|
MGA SA8300
|
|
MONROE L40632
26.58 €
-20%
21.26 €
|
|
MOOG HOLS4632
|
|
MOTAQUIP VSL901
|
|
NIPPARTS J4964024
21.02 €
-20%
16.82 €
|
|
NK 5112613
|
|
NPS H405A38
|
|
OCAP 0594367
|
|
OPTIMAL G71072
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 70422
|
|
PATRON PS4187L
|
|
RIW HN4015
|
|
RUVILLE 917470
19.06 €
-20%
15.25 €
|
|
sbs 19145112613
|
|
SIDEM 47268
25.37 €
--0%
25.37 €
|
|
SPIDAN 46628
|
|
STELLOX 5605402SX
|
|
TALOSA 5000521
|
|
TRISCAN 850040632
|
|
TRW JTS7589
23.02 €
-20%
18.42 €
|
|
VAICO V269595
|
|
VEMA 23275
|
|
YAMATO J64048YMT
15.03 €
-20%
12.03 €
|
|
HONDA 51321SEAE01
|
| Honda ACCORD VII (CL) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 140 коня | дизел |
