биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADM58515 |
| дължина | 217 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,29 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21839
11.91 €
-20%
9.53 €
|
|
A.B.S. 260204
|
|
ACEMARK 205756
|
|
ASHIKA 10603309
|
|
ASHUKI 14676003
|
|
ASHUKI M87558
|
|
ASHUKI M87558HD
|
|
ASVA 0523PCR
|
|
AUTLOG FT1866
|
|
AYD 9603085
|
|
AYWIPARTS AW1350553LR
|
|
BENDIX 042953B
|
|
BIRTH BX0082
|
|
BORG & BECK BDL6682
|
|
COMLINE CSL7120
|
|
CTE CSL03018
|
|
DELPHI TC1398
11.81 €
-20%
9.45 €
|
|
DENCKERMANN D120055
|
|
DIEDERICHS 1561702
|
|
DITAS A25921
|
|
DJ PARTS DL1064
|
|
EUROBRAKE 59145113213
|
|
FAI AutoParts SS4167
|
|
FEBEST 0523PCR
|
|
FIRST LINE FDL6682
|
|
FLENNOR FL754H
|
|
FORMPART 3808007
9.28 €
-20%
7.42 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4893006
21.49 €
-20%
17.19 €
|
|
JAPANPARTS SI309
|
|
JAPKO 106309
|
|
JP GROUP 3850500609
|
|
KAGER 850523
|
|
KAMOKA 9951066
|
|
KAMOKA 9951068
|
|
KAVO PARTS SLS4510
|
|
KAWE FL754H
|
|
LEMFÖRDER 3467401
|
|
LYNXauto C7077LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000150900
|
|
MALÒ 50088
|
|
MAPCO 49591HPS
13.33 €
-0%
13.33 €
|
|
MASTER-SPORT 19236BPCSMS
|
|
MAXGEAR 721437
|
|
MDR MSS8309
|
|
METZGER 53036519
|
|
METZGER 83036519
|
|
MEYLE 35160600000HD
|
|
MONROE L50609
17.71 €
-20%
14.17 €
|
|
NIPPARTS J4893006
10.09 €
-20%
8.07 €
|
|
NK 5113213
15.22 €
-20%
12.18 €
|
|
NPS M405A05
|
|
OCAP 0501588
|
|
OPTIMAL G7865
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 71070
|
|
PATRON PS4036
|
|
PROFIT 23050363
|
|
QH Talbros QLS3478S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3478S
|
|
RIW MZ4004
|
|
RIW MZ4018
|
|
RTS 9798004
|
|
RUVILLE 917066
|
|
sbs 19145113213
|
|
sbs 59145113213
|
|
SIDEM 51066
17.54 €
-0%
17.54 €
|
|
SPIDAN 57405
|
|
STARLINE 8037736
|
|
TALOSA 5004524
|
|
TRISCAN 850050609
|
|
TRW JTS429
14.5 €
-20%
11.6 €
|
|
VAICO V320006
|
|
YAMATO J63011YMT
11.81 €
-20%
9.45 €
|
|
MAZDA B26R28170
|
| Mazda 323 S VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 73 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 88 коня | бензин |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 71 коня | дизел |
| Mazda 323 F VI (BJ) | 90 коня | дизел |
| Mazda 323 S VI (BJ) | 114 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 100 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 114 коня | бензин |
| Mazda PREMACY (CP) | 90 коня | дизел |
| Mazda PREMACY (CP) | 101 коня | дизел |
