биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADM58520 |
| дължина | 111 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,24 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI M87977
|
|
BORG & BECK BDL6949
|
|
CTE CSL03061
|
|
DELPHI TC1791
21.77 €
-20%
17.42 €
|
|
FIRST LINE FDL6949
|
|
FORMPART 3808046
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4893027
24.38 €
-20%
19.51 €
|
|
KAVO PARTS SLS4526
|
|
LEMFÖRDER 3806901
|
|
MAGNETI MARELLI 600000151000
|
|
METZGER 53058109
|
|
MEYLE 35160600010
|
|
MOOG MDLS10096
|
|
MOTAQUIP LVSL1284
|
|
NIPPARTS N4893018
17.4 €
-20%
13.92 €
|
|
OCAP 0505585
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 71064
|
|
QH Talbros QLS3665S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3665S
|
|
RTS 9708058
|
|
SIDEM 51268
|
|
SPIDAN 51434
|
|
YAMATO J63042YMT
13.42 €
-20%
10.74 €
|
|
MAZDA F15128170
|
| Mazda MX-5 III (NC) | 160 коня | бензин |
| Mazda MX-5 III (NC) | 126 коня | бензин |
