биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADM58537 |
| дължина | 326 mm |
| външен диаметър | 9 mm |
| външна резба | M10 x 1.25 mm |
| дължина на резбата | 23 mm |
| размер на ключ | 17 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,450 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI M87979
|
|
AYWIPARTS AW1350544LR
|
|
BORG & BECK BDL6631
|
|
BORG & BECK BDL6631HD
|
|
BORG & BECK BDL7431
|
|
EUROBRAKE 59145114809
|
|
FENOX LS11001
|
|
FIRST LINE FDL6631
|
|
FIRST LINE FDL6631HD
|
|
FIRST LINE FDL7431
|
|
G.U.D GSP301475
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4963033
32.81 €
-20%
26.24 €
|
|
KAVO PARTS SLS4528
|
|
KEY PARTS KDL6631
|
|
LEMFÖRDER 3640901
|
|
LYNXauto C7150LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000160640
|
|
MAPCO 52319HPS
|
|
METZGER 53063418
|
|
MEYLE 35160600012
|
|
MONROE L16613
20.83 €
-20%
16.66 €
|
|
MOOG MDLS10660
|
|
NK 5114809
14.39 €
-20%
11.52 €
|
|
NPS M405A23
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 71061
|
|
RTS 9708061
|
|
sbs 19145114809
|
|
sbs 59145114809
|
|
SIDEM 67760
18.92 €
-0%
18.92 €
|
|
SPIDAN 57677
|
|
TRISCAN 850016613
|
|
VAICO V320085
|
|
VAICO V320086
|
|
MAZDA B39D34170
|
|
MAZDA BBM234170
|
|
MAZDA BBM334170
|
| Mazda 3 седан (BL) | 116 коня | дизел |
| Mazda 3 (BL) | 116 коня | дизел |
| Mazda 3 (BL) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 151 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 (BL) | 109 коня | дизел |
| Mazda 3 (BL) | 150 коня | дизел |
| Mazda 3 (BL) | 185 коня | дизел |
| Mazda 3 седан (BL) | 105 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 150 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 151 коня | бензин |
| Mazda 3 седан (BL) | 185 коня | дизел |
| Mazda 3 седан (BL) | 109 коня | дизел |
