биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADN185106 |
| номер на артикул в чифта | ADN185105 |
| дължина | 96,5 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| външна резба | M12 x 1.25 mm |
| дължина на резбата | 37 mm |
| размер на ключ | 19 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отдясно |
| тегло | 0,450 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI N75443
|
|
ASHUKI N75459
|
|
ASVA 0223Y50FR
|
|
FEBI BILSTEIN 42571
34.39 €
-20%
27.51 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4971037
34.22 €
-20%
27.37 €
|
|
KAVO PARTS SLS6546
|
|
MAGNETI MARELLI 600000161620
|
|
NIPPARTS N4971047
32.74 €
-20%
26.19 €
|
|
SWAG 82942571
|
|
YAMATO J61070YMT
24.65 €
-20%
19.72 €
|
|
INFINITI 54618EG001
|
|
NISSAN 54618EG001
|
|
NISSAN 54618EG02C
|
| Nissan GT-R (R35) | 530 коня | бензин |
| Nissan GT-R (R35) | 486 коня | бензин |
| Nissan GT-R (R35) | 600 коня | бензин |
