биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADN185110 |
| дължина | 141,5 mm |
| външен диаметър | 10 mm |
| външна резба | M10 x 1.25 mm |
| дължина на резбата | 21 mm |
| размер на ключ | 15 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| тегло | 0,330 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI N75442
|
|
BORG & BECK BDL6907
|
|
FAI AutoParts SS8153
|
|
FEBI BILSTEIN 42575
42.82 €
-20%
34.26 €
|
|
FIRST LINE FDL6907
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4891049
25.72 €
-20%
20.58 €
|
|
KAVO PARTS SLS6576
|
|
KAVO PARTS SLS6594
|
|
MAGNETI MARELLI 600000150530
|
|
NIPPARTS N4891043
10.15 €
-20%
8.12 €
|
|
NPS N405N54
|
|
SWAG 82942575
|
|
YAMATO J61099YMT
|
|
INFINITI 54668AL511
|
|
INFINITI 54668EG011
|
|
NISSAN 54668AL511
|
|
NISSAN 54668EG011
|
|
NISSAN 54668EG02B
|
| Infiniti EX | 238 коня | дизел |
| Infiniti EX | 320 коня | бензин |
