биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADN18533 |
| дължина | 121 mm |
| външен диаметър | 8 mm |
| външна резба | M10 x 1.5 mm |
| дължина на резбата | 26 mm |
| размер на ключ | 17 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,280 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21847
|
|
A.B.S. 260102
23.39 €
-20%
18.71 €
|
|
ACEMARK 205688
|
|
ASHIKA 10601109
|
|
ASHIKA 10601198
|
|
ASHIKA 11101182
|
|
ASHUKI 14679001
|
|
ASHUKI 14910201
|
|
AUTLOG FT1864
|
|
AYD 50152
|
|
AYD 9608949
|
|
AYWIPARTS AW1350316LR
|
|
BENDIX 042641B
|
|
BENDIX 042721B
|
|
BIRTH BX3541
11.7 €
-20%
9.36 €
|
|
BORG & BECK BDL6464
|
|
BORG & BECK BDL6705
|
|
CAUTEX 060163
|
|
COMLINE CSL7113
|
|
COMLINE CSL7186
|
|
CTE CSL06015
|
|
CTE CSL06018
|
|
DELPHI TC482
13.96 €
-20%
11.17 €
|
|
DENCKERMANN D140166
|
|
DITAS A26060
|
|
EUROBRAKE 59145112212
|
|
EUROBRAKE 59145112222
|
|
FAI AutoParts SS551
|
|
FARE SA F0014N
|
|
FEBEST 0223K11R
|
|
FENOX LS11200
|
|
FIRST LINE FDL6464
|
|
FIRST LINE FDL6705
|
|
FLENNOR FL0130H
|
|
FLENNOR FL413H
|
|
FORMPART 4108000
9.13 €
-20%
7.31 €
|
|
FORMPART 4108069
|
|
FRAP 2755
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4891009
40.34 €
-20%
32.27 €
|
|
JAPANPARTS SI109
|
|
JAPANPARTS SI198
|
|
JAPANPARTS TI182
|
|
JAPKO 106109
|
|
JAPKO 106198
|
|
JAPKO 111182
|
|
JP GROUP 4040400609
|
|
JP GROUP 4050500409
|
|
KAGER 850137
|
|
KAMOKA 9941460
|
|
KAVO PARTS SLS6510
|
|
KAVO PARTS SLS6558
|
|
KAWE FL0130H
|
|
KAWE FL413H
|
|
KEY PARTS KDL6464
|
|
LEMFÖRDER 2519001
|
|
LYNXauto C7022LR
|
|
LYNXauto C7345LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000150330
|
|
MAGNETI MARELLI 600000159890
|
|
MAPCO 19527HPS
11.7 €
-0%
11.7 €
|
|
MAPCO 49228
|
|
MASTER-SPORT 25190PCSMS
|
|
MDR MSS8109
|
|
MDR MSS8198
|
|
MDR MTR8182
|
|
Metalcaucho 04344
|
|
METZGER 53016919
|
|
MEYLE 36160600001HD
|
|
MONROE L14607
18.01 €
-20%
14.41 €
|
|
MOTAQUIP VSL751
|
|
NIPPARTS J4891009
8.72 €
-20%
6.97 €
|
|
NK 5112212
12.97 €
-20%
10.37 €
|
|
NK 5112222
|
|
NPS M405A00
|
|
NPS N405N09
|
|
NPS N405N10
|
|
OCAP 0503541
|
|
OCAP 0509236
|
|
OPTIMAL G7524
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 71452
|
|
PATRON PS4236
|
|
QH Talbros QLS1758S
|
|
QUINTON HAZELL QLS1758S
|
|
RIW NS4008
|
|
RTS 9702333
|
|
RUVILLE 916840
|
|
SAKURA 430104035
|
|
sbs 19145112212
|
|
sbs 19145112222
|
|
sbs 59145112212
|
|
sbs 59145112222
|
|
SIDEM 41460
20.46 €
-0%
20.46 €
|
|
SPIDAN 40744
30.26 €
-20%
24.21 €
|
|
STARLINE 8414735
|
|
STC T404344
|
|
STELLOX 5674018SX
|
|
TALOSA 5002733
|
|
TRICLO 786435
|
|
TRISCAN 850014607
|
|
TRW JTS118
30.33 €
-20%
24.26 €
|
|
VAICO V380004
|
|
VAICO V389585
|
|
VEMA 22199
|
|
NISSAN 5461847B0A
|
|
NISSAN 562614F702
|
|
NISSAN 562614F725
|
|
NISSAN 562616F600
|
|
NISSAN 562614F710
|
| Nissan MICRA II (K11) | 54 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 75 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 57 коня | дизел |
| Nissan MICRA II (K11) | 60 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 82 коня | бензин |
