биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADN18539 |
| дължина | 98 mm |
| външен диаметър | 10 mm |
| външна резба | M10 x 1.5 mm |
| дължина на резбата | 22,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,222 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21859
|
|
A.B.S. 260103
|
|
ASHIKA 10601108
|
|
ASHUKI 14888201
|
|
ASVA 0223530
|
|
AYWIPARTS AW1350382LR
|
|
BENDIX 042806B
|
|
BIRTH BX5096
|
|
BORG & BECK BDL6901
|
|
CTE CSL06014
|
|
DELPHI TC1587
15.92 €
-20%
12.73 €
|
|
DENCKERMANN D140171
|
|
DJ PARTS DL1340
|
|
DJ PARTS DL1383
|
|
EUROBRAKE 59145112217
|
|
FAI AutoParts SS2150
|
|
FEBEST 0223530
|
|
FENOX LS13006
|
|
FIRST LINE FDL6901
|
|
FLENNOR FL585H
|
|
FORMPART 4108025
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4961028
15.6 €
-20%
12.48 €
|
|
JAPANPARTS SI108
|
|
JAPKO 106108
|
|
KAGER 850101
|
|
KAVO PARTS SLS6511
|
|
KAWE FL585H
|
|
LYNXauto C7020LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000159920
|
|
MAPCO 49222HPS
|
|
MDR MSS8108
|
|
MEYLE 36160600034
|
|
MOOG NILS1674
|
|
NIPPARTS J4961028
6.83 €
-20%
5.47 €
|
|
NK 5112217
|
|
NPS N405N47
|
|
OCAP 0504400
|
|
OPTIMAL G7696
|
|
RIW NS4014
|
|
RTS 9792308
|
|
RUVILLE 916862
|
|
sbs 19145112217
|
|
SIDEM 41463
14.59 €
-0%
14.59 €
|
|
SPIDAN 45868
|
|
STELLOX 5603000SX
|
|
STELLOX 5674009SX
|
|
TALOSA 5004359
|
|
TRW JTS192
|
|
VAICO V389515
|
|
VEMA 23471
|
|
YAMATO J61007YMT
13.96 €
-20%
11.17 €
|
|
NISSAN 546180E000
|
|
NISSAN 54618OE000
|
| Nissan MAXIMA QX (A32) | 140 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA QX (A32) | 193 коня | бензин |
| Nissan MAXIMA Station Wagon (A32) | 193 коня | бензин |
