биалета BLUE PRINT
биалета
| Производител | BLUE PRINT |
| Парт номер | ADN18559 |
| дължина | 123,5 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| дължина на резбата | 23 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,280 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
3RG 21849
|
|
ACEMARK 205695
|
|
ASHIKA 10601120
|
|
ASHUKI N75412
|
|
ASVA 0223P11
|
|
AYWIPARTS AW1350268LR
|
|
BORG & BECK BDL6420
|
|
CAUTEX 060171
|
|
COMLINE CSL7098
|
|
CTE CSL06053
|
|
DELPHI TC937
14.39 €
-20%
11.52 €
|
|
DENCKERMANN D140021
|
|
DIEDERICHS 1605012
|
|
EUROBRAKE 59145112213
|
|
FAI AutoParts SS544
|
|
FIRST LINE FDL6420
|
|
FORMPART 4108024
|
|
FORMPART 4108033
8.04 €
-20%
6.43 €
|
|
FRAP 2849
|
|
G.U.D GSP301084
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4961022
14.39 €
-20%
11.52 €
|
|
JAPANPARTS SI120
|
|
JAPKO 106120
|
|
JP GROUP 4040401609
|
|
KAGER 850616
|
|
KAMOKA 9941465
|
|
KAVO PARTS SLS6527
|
|
LEMFÖRDER 3056301
|
|
LYNXauto C7025LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000159900
|
|
MAPCO 19529HPS
|
|
MAXGEAR 721664
|
|
MDR MSS8120
|
|
MEYLE 36160600011
|
|
MONROE L14663
32.06 €
-20%
25.65 €
|
|
MOTAQUIP VSL807
|
|
NIPPARTS J4961031
18.64 €
-20%
14.91 €
|
|
NK 5112213
|
|
NPS N405N28
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 71583
|
|
QH Talbros QLS3293S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3293S
|
|
RIW NS4003
|
|
SAKURA 430104006
|
|
sbs 19145112213
|
|
sbs 59145112213
|
|
SIDEM 41465
17.54 €
-0%
17.54 €
|
|
SPIDAN 44008
25.37 €
-20%
20.3 €
|
|
STELLOX 5602016ASX
|
|
STELLOX 5674008SX
|
|
TALOSA 5004307
|
|
TRISCAN 850014663
|
|
VAICO V380016
|
|
VAICO V389577
|
|
YAMATO J61018YMT
12.35 €
-20%
9.88 €
|
|
NISSAN 546182F010
|
| Nissan PRIMERA (P11) | 99 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 131 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 150 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 90 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 99 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 131 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 150 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 90 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Traveller (WP11) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Traveller (WP11) | 99 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Traveller (WP11) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Traveller (WP11) | 90 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P11) | 114 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 114 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Traveller (WP11) | 114 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Traveller (WP11) | 140 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 106 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 106 коня | бензин |
