биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1163 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 36 mm |
| височина | 62 mm |
| мярка на резбата | M10x1.5 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AYD 96FR00866
|
|
AYD 96FROO866
|
|
AYD A070510
|
|
AYD AO7O51O
|
|
BORG & BECK BDL6565
|
|
DEEZA FOL120
|
|
DEEZA FOL12O
|
|
FAI SS1176
|
|
FEBI BILSTEIN 23257
22.52 €
-20%
18.01 €
|
|
FIRST LINE FDL6565
|
|
FRAP 2570
|
|
FRAP 257O
|
|
KEY PARTS KDL6565
|
|
LEMFÖRDER 29531
|
|
LEMFÖRDER 2953101
|
|
LEMFÖRDER 2953102
|
|
LEMFÖRDER 29531O1
|
|
LEMFÖRDER 29531O2
|
|
MGA SA5342
|
|
MONROE L16619
16.01 €
-20%
12.81 €
|
|
MOOG FDLS2049
|
|
MOOG FDLS2O49
|
|
OCAP 0504342
|
|
OCAP O5O4342
|
|
QUINTON HAZELL QLS3304S
|
|
QUINTON HAZELL QLS33O4S
|
|
RTS 9790651
|
|
RTS 979O651
|
|
SIDEM 4162
24.07 €
-0%
24.07 €
|
|
SPIDAN 57251
|
|
TALOSA 5009155
|
|
TALOSA 5OO9155
|
|
TEKNOROT FO875
|
|
TRISCAN 850016619
|
|
TRISCAN 85OO16619
|
|
TRW JTS515
19.33 €
-20%
15.46 €
|
|
UNIPART GSJ3866
|
|
VEMA 23194
|
|
FORD 1332453
|
|
FORD 2T143B438BA
|
|
FORD 2T143B438BB
|
|
FORD 4367012
|
|
FORD 4367O12
|
| Ford TOURNEO CONNECT | 75 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 90 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 116 коня | бензин |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 116 коня | бензин |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 90 коня | дизел |
| Ford TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) | 110 коня | дизел |
| Ford TOURNEO CONNECT | 110 коня | дизел |
