биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1172 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 130 mm |
| ширина | 39 mm |
| височина | 62 mm |
| мярка на резбата | M10x1.5 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AYD 96FR01978
|
|
AYD 96FRO1978
|
|
AYD A070848
|
|
AYD AO7O848
|
|
BORG & BECK BDL6606
|
|
BORG & BECK BDL66O6
|
|
DEEZA FOL126
|
|
FAI SS080
|
|
FAI SSO8O
|
|
FEBI BILSTEIN 21017
16.11 €
-20%
12.88 €
|
|
FEBI BILSTEIN 21O17
|
|
FIRST LINE FDL6606
|
|
FIRST LINE FDL66O6
|
|
LEMFÖRDER 25811
40.46 €
-20%
32.37 €
|
|
LEMFÖRDER 2581102
|
|
LEMFÖRDER 25811O2
|
|
MAPCO 19776
|
|
MONROE L16609
24.65 €
-20%
19.72 €
|
|
MONROE L166O9
|
|
MOOG FDLS3274
|
|
OCAP 0504176
|
|
OCAP O5O4176
|
|
OPTIMAL G7848
|
|
QUINTON HAZELL QLS3371S
|
|
RTS 9790628
|
|
RTS 979O628
|
|
SIDEM 3267
29.18 €
-0%
29.18 €
|
|
SWAG 50921017
|
|
SWAG 5O921O17
|
|
TALOSA 5009169
|
|
TALOSA 5OO9169
|
|
TEKNOROT FO948
|
|
TRISCAN 850016609
|
|
TRISCAN 85OO166O9
|
|
TRW JTS500
46.79 €
-20%
37.43 €
|
|
TRW JTS5OO
|
|
UNIPART GSJ3899
|
|
FORD 1117801
|
|
FORD 11178O1
|
|
FORD 1130452
|
|
FORD 113O452
|
|
FORD 1S715C486BC
|
|
FORD 1S715C486BD
|
|
FORD 1S715C486BE
|
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 110 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 125 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 146 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 170 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 90 коня | дизел |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 115 коня | дизел |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 130 коня | дизел |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 130 коня | бензин |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 155 коня | дизел |
| Ford MONDEO III комби (BWY) | 204 коня | бензин |
