биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1197 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 110 mm |
| ширина | 60 mm |
| височина | 60 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 261059
|
|
A.B.S. 261O59
|
|
AYD 96CH06955
|
|
AYD 96CHO6955
|
|
BIRTH BD0038
17.93 €
-20%
14.35 €
|
|
BIRTH BDOO38
|
|
BLUE PRINT ADG08567
18.96 €
-20%
15.17 €
|
|
BLUE PRINT ADGO8567
|
|
BORG & BECK BDL6476
|
|
CTR CLKD4
|
|
DEEZA DAL118
|
|
FAI SS2392
|
|
FEBI BILSTEIN 27442
12.88 €
-20%
10.31 €
|
|
FIRST LINE FDL6476
|
|
FRAP 3345
|
|
KAGER 850346
|
|
KAGER 85O346
|
|
KAVO PARTS SLS1006
|
|
KAVO PARTS SLS1OO6
|
|
LEMFÖRDER 31101
|
|
LEMFÖRDER 3110101
|
|
LEMFÖRDER 311O1
|
|
LEMFÖRDER 311O1O1
|
|
MAPCO 49296
19.91 €
-0%
19.91 €
|
|
MEYLE 29160600004
|
|
MEYLE 2916O6OOOO4
|
|
MONROE L21603
21.53 €
-20%
17.22 €
|
|
MONROE L216O3
|
|
MOOG DELS5135
|
|
NIPPARTS J4970903
18.12 €
-20%
14.5 €
|
|
NIPPARTS J497O9O3
|
|
NK 5115004
|
|
NK 5115OO4
|
|
OCAP 0584529
|
|
OCAP O584529
|
|
QUINTON HAZELL QLS1816S
|
|
RTS 97031491
|
|
RTS 97O31491
|
|
RUVILLE 919025
|
|
RUVILLE 919O25
|
|
SIDEM 89065
19.69 €
-0%
19.69 €
|
|
SIDEM 89O65
|
|
SWAG 89927442
|
|
TALOSA 5005586
|
|
TALOSA 5OO5586
|
|
TEKNOROT CH106
|
|
TEKNOROT CH1O6
|
|
UNIPART GSJ3808
|
|
UNIPART GSJ38O8
|
|
DAEWOO 96225859
|
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 133 коня | бензин |
| Daewoo LEGANZA (KLAV) | 126 коня | бензин |
