биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1202 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 120 mm |
| ширина | 34 mm |
| височина | 56 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AYD 96KI03047
|
|
AYD 96KIO3O47
|
|
AYD A070783
|
|
AYD AO7O783
|
|
BORG & BECK BDL6486
|
|
CTR CLKK5
|
|
DEEZA KIL119
|
|
FAI SS1253
|
|
FEBI BILSTEIN 31193
23.15 €
-20%
18.52 €
|
|
FIRST LINE FDL6486
|
|
JAPANPARTS SIK55
|
|
KAVO PARTS SLS4010
|
|
KAVO PARTS SLS4O1O
|
|
MAPCO 59589
12.81 €
-0%
12.81 €
|
|
MGA SA5244
|
|
MOOG KILS2384
|
|
MOOG MDDS0748
|
|
MOOG MDLS0748
|
|
OCAP 0501974
|
|
OCAP O5O1974
|
|
QUINTON HAZELL QLS1828S
|
|
RTS 9708814
|
|
RTS 97O8814
|
|
SIDEM 81061
12.32 €
-0%
12.32 €
|
|
SIDEM 81O61
|
|
SPIDAN 40816
|
|
SPIDAN 4O816
|
|
SWAG 91931193
|
|
TALOSA 5001412
|
|
TALOSA 5OO1412
|
|
TEKNOROT KI127
|
|
UNIPART GSJ3817
|
|
KIA 0K2A534150A
|
|
KIA OK2A53415OA
|
| Kia SHUMA седан (FB) | 88 коня | бензин |
| Kia SHUMA (FB) | 88 коня | бензин |
| Kia SHUMA (FB) | 110 коня | бензин |
