биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1254 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 147 mm |
| ширина | 67 mm |
| височина | 67 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LEYLAND-DAF NBU3407
|
|
LEYLAND-DAF NBU34O7
|
|
AYD 96NS01933
|
|
AYD 96NSO1933
|
|
AYD A070874
|
|
AYD AO7O874
|
|
BLUE PRINT ADN18548
24.07 €
-20%
19.25 €
|
|
BORG & BECK BDL6260
|
|
BORG & BECK BDL626O
|
|
DEEZA NIL121
|
|
FAI SS1171
|
|
FEBI BILSTEIN 23516
23.53 €
-20%
18.83 €
|
|
FIRST LINE FDL6260
|
|
FIRST LINE FDL626O
|
|
KAVO PARTS SLS6515
|
|
LEMFÖRDER 20246
|
|
LEMFÖRDER 2024602
|
|
LEMFÖRDER 2O246
|
|
LEMFÖRDER 2O246O2
|
|
MAPCO 59250
|
|
MAPCO 5925O
|
|
MONROE L14612
23.86 €
-20%
19.09 €
|
|
MOOG NILS7246
|
|
NIPPARTS J4961030
22.31 €
-20%
17.85 €
|
|
NIPPARTS J4961O3O
|
|
NK 5112215
|
|
OCAP 0591599
|
|
OCAP O591599
|
|
OPTIMAL G7874
|
|
QUINTON HAZELL QLS3289S
|
|
RTS 97023912
|
|
RTS 97O23912
|
|
SIDEM 42062
|
|
SIDEM 42O62
|
|
TALOSA 5002743
|
|
TALOSA 5OO2743
|
|
TEKNOROT N711
|
|
TRISCAN 850014612
|
|
TRISCAN 85OO14612
|
|
TRW JTS517
31.42 €
-20%
25.14 €
|
|
UNIPART GSJ3698
|
|
VEMA 23021
|
|
VEMA 23O21
|
|
NISSAN 546189C000
|
|
NISSAN 546189COOO
|
|
NISSAN 546689C000
|
|
NISSAN 546689COOO
|
| Nissan SERENA (C23M) | 75 коня | дизел |
| Nissan SERENA (C23M) | 126 коня | бензин |
| Nissan SERENA (C23M) | 97 коня | бензин |
| Nissan SERENA (C23M) | 67 коня | дизел |
| Nissan VANETTE CARGO кутия (HC 23) | 97 коня | бензин |
| Nissan VANETTE CARGO кутия (HC 23) | 75 коня | дизел |
| Nissan VANETTE CARGO автобус (HC 23) | 75 коня | дизел |
| Nissan VANETTE CARGO автобус (HC 23) | 98 коня | бензин |
