биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1294 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 285 mm |
| ширина | 34 mm |
| височина | 56 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AYD 96DW02108
|
|
AYD 96DWO21O8
|
|
AYD A070777
|
|
AYD AO7O777
|
|
BIRTH BX0042
24.9 €
-20%
19.92 €
|
|
BIRTH BXOO42
|
|
BORG & BECK BDL6502
|
|
BORG & BECK BDL65O2
|
|
CTR CLKD1
|
|
DEEZA DAL116
|
|
FAI SS4639
|
|
FEBI BILSTEIN 28045
22.38 €
-20%
17.9 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28O45
|
|
FIRST LINE FDL6502
|
|
FIRST LINE FDL65O2
|
|
KAVO PARTS SLS1004
|
|
KAVO PARTS SLS1OO4
|
|
MAPCO 49298
|
|
MONROE L21601
18.99 €
-20%
15.19 €
|
|
MONROE L216O1
|
|
MOOG DELS3271
|
|
NK 5115002
29.54 €
-20%
23.63 €
|
|
NK 5115OO2
|
|
OCAP 0504226
|
|
OCAP O5O4226
|
|
OPTIMAL G7777
|
|
QUINTON HAZELL QLS1813S
|
|
RUVILLE 919009
|
|
RUVILLE 919OO9
|
|
SIDEM 89063
|
|
SIDEM 89O63
|
|
TRISCAN 850021601
|
|
TRISCAN 85OO216O1
|
|
UNIPART GSJ3829
|
|
DAEWOO 96300222
|
|
DAEWOO 963OO222
|
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 133 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA (KLAJ) | 106 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 126 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA седан (KLAJ) | 103 коня | бензин |
| Daewoo NUBIRA Wagon (KLAJ) | 90 коня | бензин |
