биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1318 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 462 mm |
| ширина | 75 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | M10x1.5 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260319
|
|
A.B.S. 26O319
|
|
AYD 96BW03069
|
|
AYD 96BWO3O69
|
|
AYD A070838
|
|
AYD AO7O838
|
|
BORG & BECK BDL6772
|
|
DEEZA BWL127
|
|
FAI SS5649
|
|
FEBI BILSTEIN 19665
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
FIRST LINE FDL6772
|
|
KAGER 850234
|
|
KAGER 85O234
|
|
LEMFÖRDER 25900
44.64 €
-20%
35.72 €
|
|
LEMFÖRDER 2590002
|
|
LEMFÖRDER 259OO
|
|
LEMFÖRDER 259OOO2
|
|
MAPCO 59623
|
|
MEYLE 3160600003HD
|
|
MEYLE 316O6OOOO3HD
|
|
MGA SA8226
|
|
MOOG BMLS2435
|
|
OCAP 0593848
|
|
OCAP O593848
|
|
OPTIMAL G7838
|
|
QUINTON HAZELL QLS3374S
|
|
RTS 97095722
|
|
RTS 97O95722
|
|
RUVILLE 915090
20.89 €
-0%
20.89 €
|
|
RUVILLE 915O9O
|
|
SIDEM 21266
20.46 €
-0%
20.46 €
|
|
SPIDAN 57038
|
|
SPIDAN 57O38
|
|
SWAG 20919665
|
|
SWAG 2O919665
|
|
TALOSA 5002317
|
|
TALOSA 5OO2317
|
|
TEKNOROT B661
|
|
TRW JTS419
22.55 €
-20%
18.04 €
|
|
UNIPART GSJ5032
|
|
UNIPART GSJ5O32
|
|
VAICO V200548
|
|
VAICO V2OO548
|
|
BMW 31306781545
|
|
BMW 31356753767
|
|
BMW 31356778069
|
|
BMW 31356778O69
|
|
BMW 313O6781545
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
