биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1319 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 462 mm |
| ширина | 75 mm |
| височина | 75 mm |
| мярка на резбата | M10x1.5 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260320
|
|
A.B.S. 26O32O
|
|
AYD 96BW03070
|
|
AYD 96BWO3O7O
|
|
AYD A070839
|
|
AYD AO7O839
|
|
BORG & BECK BDL6773
|
|
DEEZA BWL128
|
|
FAI SS5650
|
|
FAI SS565O
|
|
FEBI BILSTEIN 19666
35.36 €
-20%
28.29 €
|
|
FIRST LINE FDL6773
|
|
KAGER 850235
|
|
KAGER 85O235
|
|
LEMFÖRDER 25901
44.64 €
-20%
35.72 €
|
|
LEMFÖRDER 2590102
|
|
LEMFÖRDER 259O1
|
|
LEMFÖRDER 259O1O2
|
|
MAPCO 59631
|
|
MEYLE 3160600004HD
|
|
MEYLE 316O6OOOO4HD
|
|
MGA SA7226
|
|
MOOG BMLS2434
|
|
OCAP 0583848
|
|
OCAP O583848
|
|
OPTIMAL G7839
|
|
QUINTON HAZELL QLS3375S
|
|
RTS 97095721
|
|
RTS 97O95721
|
|
RUVILLE 915091
21.84 €
-0%
21.84 €
|
|
RUVILLE 915O91
|
|
SIDEM 21267
21.75 €
-0%
21.75 €
|
|
SPIDAN 57039
|
|
SPIDAN 57O39
|
|
SWAG 20919666
|
|
SWAG 2O919666
|
|
TALOSA 5002316
|
|
TALOSA 5OO2316
|
|
TEKNOROT B660
|
|
TEKNOROT B66O
|
|
TRW JTS420
22.01 €
-20%
17.61 €
|
|
TRW JTS42O
|
|
UNIPART GSJ5033
|
|
UNIPART GSJ5O33
|
|
VAICO V200547
|
|
VAICO V2OO547
|
|
BMW 31306781546
|
|
BMW 31356753768
|
|
BMW 31356778070
|
|
BMW 31356778O7O
|
|
BMW 313O6781546
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
