биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1324 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 252 mm |
| ширина | 40 mm |
| височина | 62 mm |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260322
|
|
A.B.S. 26O322
|
|
AYD 96BW03071
|
|
AYD 96BWO3O71
|
|
AYD A070840
|
|
AYD AO7O84O
|
|
BORG & BECK BDL6774
|
|
DEEZA BWL129
|
|
FAI SS5648
|
|
FEBI BILSTEIN 19670
22.01 €
-20%
17.61 €
|
|
FEBI BILSTEIN 1967O
|
|
FIRST LINE FDL6774
|
|
KAGER 850246
|
|
KAGER 85O246
|
|
LEMFÖRDER 25904
|
|
LEMFÖRDER 2590402
|
|
LEMFÖRDER 259O4
|
|
LEMFÖRDER 259O4O2
|
|
MAPCO 59632
|
|
MEYLE 3160600000HD
|
|
MEYLE 316O6OOOOOHD
|
|
MGA SA5338
|
|
MOOG BMLS8774
|
|
OCAP 0503850
|
|
OCAP O5O385O
|
|
OPTIMAL G7840
|
|
OPTIMAL G784O
|
|
PEX 1205509
|
|
PEX 12O55O9
|
|
QUINTON HAZELL QLS3441S
|
|
RTS 9709543
|
|
RTS 97O9543
|
|
RUVILLE 915092
23.75 €
--0%
23.75 €
|
|
RUVILLE 915O92
|
|
SIDEM 21460
60.19 €
-0%
60.19 €
|
|
SIDEM 2146O
|
|
SPIDAN 57684
|
|
SWAG 20919670
|
|
SWAG 2O91967O
|
|
TALOSA 5002318
|
|
TALOSA 5OO2318
|
|
TEKNOROT B662
|
|
TRW JTS479
40.8 €
-20%
32.64 €
|
|
UNIPART GSJ5034
|
|
UNIPART GSJ5O34
|
|
VAICO V200551
|
|
VAICO V2OO551
|
|
BMW 33506781538
|
|
BMW 33556757460
|
|
BMW 3355675746O
|
|
BMW 335O6781538
|
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 333 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 258 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 445 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 231 коня | бензин |
