биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1341 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 36 mm |
| височина | 62 mm |
| мярка на резбата | M10x1.5 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260337
|
|
A.B.S. 26O337
|
|
AYD 96AU03463
|
|
AYD 96AUO3463
|
|
BIRTH BX0069
|
|
BIRTH BXOO69
|
|
BORG & BECK BDL7267
|
|
DEEZA ADL126
|
|
FAI SS2398
|
|
FEBI BILSTEIN 33576
25.29 €
-20%
20.23 €
|
|
FIRST LINE FDL7267
|
|
FLENNOR FL0908H
|
|
FLENNOR FLO9O8H
|
|
KAGER 850258
|
|
KAGER 85O258
|
|
LEMFÖRDER 27064
|
|
LEMFÖRDER 2706401
|
|
LEMFÖRDER 2706402
|
|
LEMFÖRDER 27O64
|
|
LEMFÖRDER 27O64O1
|
|
LEMFÖRDER 27O64O2
|
|
MAPCO 59894
20.91 €
-0%
20.91 €
|
|
MEYLE 1160600031
|
|
MEYLE 116O6OOO31
|
|
MOOG VOLS2422
|
|
NK 5114720
15.96 €
-20%
12.77 €
|
|
NK 511472O
|
|
OCAP 0502349
|
|
OCAP O5O2349
|
|
OPTIMAL G71019
|
|
OPTIMAL G71O19
|
|
PEX 1205591
|
|
PEX 12O5591
|
|
QUINTON HAZELL QLS3322S
|
|
SIDEM 37364
21.84 €
-0%
21.84 €
|
|
SPIDAN 40548
|
|
SPIDAN 4O548
|
|
SWAG 32933576
|
|
TRISCAN 850029669
|
|
TRISCAN 85OO29669
|
|
TRW JTS458
24.47 €
-20%
19.58 €
|
|
VAICO V107266
|
|
VAICO V1O7266
|
|
AUDI 8Z0411315B
|
|
AUDI 8Z0411315C
|
|
AUDI 8ZO411315B
|
|
AUDI 8ZO411315C
|
| Audi A2 (8Z0) | 61 коня | дизел |
