биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1350 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 155 mm |
| ширина | 60 mm |
| височина | 58 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AYD 96HN03079
|
|
AYD 96HNO3O79
|
|
AYD A070856
|
|
AYD AO7O856
|
|
BLUE PRINT ADH28504
8.41 €
-20%
6.72 €
|
|
BLUE PRINT ADH285O4
|
|
BORG & BECK BDL6638
|
|
CTR CLHO12
|
|
DEEZA HNL122
|
|
FAI SS4074
|
|
FAI SS4O74
|
|
FEBI BILSTEIN 28046
15.57 €
-20%
12.46 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28O46
|
|
FIRST LINE FDL6638
|
|
KAVO PARTS SLS2024
|
|
KAVO PARTS SLS2O24
|
|
MAPCO 49268
|
|
MONROE L40611
23.31 €
-20%
18.65 €
|
|
MONROE L4O611
|
|
MOOG AMGK90668
|
|
MOOG HOLS2568
|
|
NIPPARTS J4894010
13.67 €
-20%
10.94 €
|
|
NIPPARTS J4894O1O
|
|
OPTIMAL G7856
|
|
QUINTON HAZELL QLS3358S
|
|
RTS 97025781
|
|
RTS 97O25781
|
|
SIDEM 47263
21.06 €
-0%
21.06 €
|
|
SWAG 85928046
|
|
SWAG 85928O46
|
|
TEKNOROT H208
|
|
TEKNOROT H2O8
|
|
TRISCAN 850040611
|
|
TRISCAN 85OO4O611
|
|
TRW JTS7550
21.79 €
-20%
17.43 €
|
|
TRW JTS755O
|
|
UNIPART GSJ4904
|
|
UNIPART GSJ49O4
|
|
VEMA 23209
|
|
VEMA 232O9
|
|
HONDA 52320S10003
|
|
HONDA 5232OS1OOO3
|
| Honda CR-V I (RD) | 128 коня | бензин |
| Honda CR-V I (RD) | 147 коня | бензин |
