биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1351 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дължина | 155 mm |
| ширина | 60 mm |
| височина | 58 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AYD 96HN03078
|
|
AYD 96HNO3O78
|
|
AYD A070855
|
|
AYD AO7O855
|
|
BLUE PRINT ADH28505
8.41 €
-20%
6.72 €
|
|
BLUE PRINT ADH285O5
|
|
BORG & BECK BDL6637
|
|
CTR CLHO13
|
|
DEEZA HNL121
|
|
FAI SS4075
|
|
FAI SS4O75
|
|
FEBI BILSTEIN 28047
15.57 €
-20%
12.46 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28O47
|
|
FIRST LINE FDL6637
|
|
KAVO PARTS SLS2025
|
|
KAVO PARTS SLS2O25
|
|
MAPCO 49269
|
|
MONROE L40612
23.31 €
-20%
18.65 €
|
|
MONROE L4O612
|
|
MOOG AMGK90669
|
|
MOOG HOLS4192
|
|
NIPPARTS J4894009
10.94 €
-20%
8.75 €
|
|
NIPPARTS J4894OO9
|
|
OPTIMAL G7855
|
|
QUINTON HAZELL QLS3357S
|
|
RTS 97025782
|
|
RTS 97O25782
|
|
SIDEM 47262
22.33 €
-0%
22.33 €
|
|
SWAG 85928047
|
|
SWAG 85928O47
|
|
TEKNOROT H207
|
|
TEKNOROT H2O7
|
|
TRISCAN 850040612
|
|
TRISCAN 85OO4O612
|
|
TRW JTS7551
21.92 €
-20%
17.54 €
|
|
UNIPART GSJ4903
|
|
UNIPART GSJ49O3
|
|
VEMA 23208
|
|
VEMA 232O8
|
|
HONDA 52321S10003
|
|
HONDA 52321S1OOO3
|
| Honda CR-V I (RD) | 128 коня | бензин |
| Honda CR-V I (RD) | 147 коня | бензин |
