биалета DELPHI
биалета
| Производител | DELPHI |
| Парт номер | TC1399 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 135 mm |
| ширина | 100 mm |
| височина | 100 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| щанга | свързваща щанга |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260367
|
|
A.B.S. 26O367
|
|
AYD 96MZ05254
|
|
AYD 96MZO5254
|
|
BLUE PRINT ADM58511
26.82 €
-20%
21.46 €
|
|
BORG & BECK BDL6679
|
|
DEEZA MDL142
|
|
FAI SS4172
|
|
FEBI BILSTEIN 23711
15.03 €
-20%
12.03 €
|
|
FIRST LINE FDL6679
|
|
FLENNOR FL0195H
|
|
FLENNOR FLO195H
|
|
FRAP 3247
|
|
JAPANPARTS SI320
|
|
JAPANPARTS SI32O
|
|
KAGER 850513
|
|
KAGER 85O513
|
|
KAVO PARTS SLS4518
|
|
LEMFÖRDER 3467201
|
|
LEMFÖRDER 34672O1
|
|
MEYLE 35160600027
|
|
MEYLE 3516O6OOO27
|
|
MGA SA8249
|
|
MONROE L50622
32.3 €
-20%
25.84 €
|
|
MONROE L5O622
|
|
MOOG MDLS2693
|
|
NIPPARTS N4963022
16.84 €
-20%
13.47 €
|
|
NIPPARTS N4963O22
|
|
NK 5113225
|
|
OPTIMAL G71206
|
|
OPTIMAL G712O6
|
|
PEX 1205573
|
|
PEX 12O5573
|
|
QUINTON HAZELL QLS3380S
|
|
QUINTON HAZELL QLS338OS
|
|
RTS 97980292
|
|
RTS 9798O292
|
|
SIDEM 51260
25.94 €
-0%
25.94 €
|
|
SIDEM 5126O
|
|
SPIDAN 57378
|
|
SWAG 83923711
|
|
TALOSA 5004541
|
|
TALOSA 5OO4541
|
|
TEKNOROT MA312
|
|
TRISCAN 850050622
|
|
TRISCAN 85OO5O622
|
|
UNIPART GSJ4943
|
|
VAICO V329556
|
|
MAZDA NC1034170
|
|
MAZDA NC1O3417O
|
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 146 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 139 коня | бензин |
