биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42066 |
| дължина | 80 mm |
| външна резба | M8 x 1,25 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| размер на ключ | 13 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,18 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260826
|
|
ACEMARK 201884
|
|
ASHIKA 10604401
|
|
ASHUKI 14880004
|
|
ASVA 0323INTF
|
|
BIRTH BX0046
18.89 €
-20%
15.11 €
|
|
BLUE PRINT ADH28510
26.04 €
-20%
20.83 €
|
|
BORG & BECK BDL6480
|
|
CTE CSL01005
|
|
FAI AutoParts SS941
|
|
FIRST LINE FDL6480
|
|
FORMPART 3608001
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4964000
16.97 €
-20%
13.58 €
|
|
JAPANPARTS SI401
|
|
JAPKO 106401
|
|
KAVO PARTS SLS2003
|
|
LEMFÖRDER 2269001
|
|
MAGNETI MARELLI 600000160670
|
|
MAPCO 51505
|
|
MDR MSS8401
|
|
METZGER 53026908
|
|
MEYLE 31160600012
|
|
MONROE L40600
31.71 €
-20%
25.37 €
|
|
MOTAQUIP LVSL788
|
|
NIPPARTS J4964000
15.7 €
-20%
12.56 €
|
|
NK 5112607
|
|
NPS H405A02
|
|
OCAP 0509228
|
|
QH Talbros QLS1810S
|
|
QUINTON HAZELL QLS1810S
|
|
RIW HN4003
|
|
sbs 19145112607
|
|
SWAG 85942066
|
|
TALOSA 5002900
|
|
TRISCAN 850040600
|
|
TRW JTS246
|
|
YAMATO J64012YMT
33.7 €
-20%
26.96 €
|
|
HONDA 51320ST7003
|
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 75 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 114 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 116 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 169 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 86 коня | дизел |
| Honda INTEGRA купе (DC2, DC4) | 190 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 160 коня | бензин |
| Honda CIVIC VI Fastback (MA, MB) | 101 коня | дизел |
