биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42085 |
| номер на артикул в чифта | 42084 |
| дължина | 110 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 15 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,33 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BLUE PRINT ADH28538
40.04 €
-20%
32.03 €
|
|
BORG & BECK BDL6989
|
|
FEBEST 0323020
|
|
FENOX LS11128
|
|
FIRST LINE FDL6989
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4894049
|
|
KAVO PARTS SLS2022
|
|
MALÒ 50023
|
|
NPS H405A01
|
|
RTS 97066551
|
|
SWAG 85942085
|
|
YAMATO J64062YMT
19.86 €
-20%
15.89 €
|
|
HONDA 52320SFYJ01
|
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII (CL) | 140 коня | дизел |
| Honda ACCORD VII (CL) | 155 коня | бензин |
