биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42100 |
| номер на артикул в чифта | 42101 |
| дължина | 70 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,22 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI H58948
|
|
BLUE PRINT ADH28574
19.98 €
-20%
15.98 €
|
|
BORG & BECK BDL7321
|
|
FIRST LINE FDL7321
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4964030
30.73 €
-20%
24.59 €
|
|
KAVO PARTS SLS2002
|
|
MAGNETI MARELLI 600000160820
|
|
MAPCO 52516HPS
|
|
MEYLE 31160600053HD
|
|
MGA SA8300
|
|
NPS H405A42
|
|
SWAG 85942100
|
|
YAMATO J64050YMT
16.64 €
-20%
13.31 €
|
|
HONDA 51321SED003
|
|
HONDA 51321SED013
|
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 155 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 190 коня | бензин |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) | 140 коня | дизел |
