биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42272 |
| дължина | 187 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | сребърен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,27 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI 14672008
|
|
AYWIPARTS AW1350242LR
|
|
BLUE PRINT ADK88507
22.19 €
-20%
17.75 €
|
|
FEBEST 0823R2
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4898000
29.12 €
-20%
23.3 €
|
|
KAVO PARTS SLS8507
|
|
LYNXauto C7465LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000151560
|
|
NIPPARTS J4898002
27.62 €
-20%
22.09 €
|
|
OCAP 0505590
|
|
SIDEM 77160
|
|
SPIDAN 58570
|
|
SWAG 84942272
|
|
TRISCAN 850069606
|
|
TRW JTS7667
|
|
YAMATO J68012YMT
20.4 €
-20%
16.32 €
|
|
SUZUKI 4663059J00
|
|
SUZUKI 4663059J00000
|
| Suzuki LIANA комби (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 103 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 106 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 90 коня | дизел |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 90 коня | дизел |
| Suzuki LIANA (ER) | 107 коня | бензин |
| Suzuki LIANA (ER) | 107 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 107 коня | бензин |
| Suzuki LIANA комби (ER) | 107 коня | бензин |
