биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42390 |
| дължина | 310 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,36 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI M87982
|
|
AYWIPARTS AW1350150LR
|
|
BLUE PRINT ADM58542
40.3 €
-20%
32.24 €
|
|
BORG & BECK BDL6671
|
|
EUROBRAKE 59145114809
|
|
FIRST LINE FDL6671
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4963022
38.29 €
-20%
30.63 €
|
|
KAVO PARTS SLS4519
|
|
LYNXauto C7213LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000160580
|
|
MONROE L50627
33.01 €
-20%
26.41 €
|
|
NK 5114809
14.39 €
-20%
11.52 €
|
|
RTS 9798017
|
|
sbs 19145114809
|
|
sbs 59145114809
|
|
STELLOX 5603073ASX
|
|
SWAG 83942390
|
|
TRISCAN 850016613
|
|
TRISCAN 850050627
|
|
MAZDA B37F34170A
|
| Mazda 3 (BK) | 260 коня | бензин |
