биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42568 |
| дължина | 255 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 14 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,32 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 260668
|
|
ASHIKA 10601139
|
|
ASHUKI 14889201HD
|
|
ASHUKI N75456
|
|
ASVA 0223K12F
|
|
AYWIPARTS AW1350425LR
|
|
BLUE PRINT ADN185103
43.08 €
-20%
34.47 €
|
|
BORG & BECK BDL6968
|
|
BORG & BECK BDL7304
|
|
COMLINE CSL7214
|
|
DELPHI TC2556
15.57 €
-20%
12.46 €
|
|
DJ PARTS DL1341
|
|
DJ PARTS DL1355
|
|
FAI AutoParts SS7491
|
|
FEBEST 0223K12F
|
|
FIRST LINE FDL6968
|
|
FIRST LINE FDL7304
|
|
FORMPART 4108018
11.91 €
-20%
9.53 €
|
|
FRAP 4634
|
|
G.U.D GSP301568
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4961029
22.59 €
-20%
18.07 €
|
|
JAPANPARTS SI139
|
|
JAPKO 106139
|
|
KAVO PARTS SLS6559
|
|
LEMFÖRDER 3833101
|
|
LYNXauto C7246LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000159930
|
|
MAPCO 52512HPS
|
|
MDR MSS8139
|
|
METZGER 53017118
|
|
MEYLE 36160600052HD
|
|
MONROE L14675
21.02 €
-20%
16.81 €
|
|
MOOG NILS12697
|
|
MOTAQUIP LVSL1427
|
|
MOTAQUIP VSL905
|
|
NAKATA N99145
|
|
NIPPARTS J4961029
18.23 €
-20%
14.59 €
|
|
NIPPARTS N4961036
31.84 €
-20%
25.47 €
|
|
NK 5112232
|
|
NPS N405N32
|
|
OCAP 0504380
|
|
OCAP 0504622
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 71582
|
|
QUINTON HAZELL QLS3829S
|
|
RTS 9792329
|
|
SIDEM 41666
22.65 €
-0%
22.65 €
|
|
SPIDAN 50252
|
|
STELLOX 1217600SX
|
|
SWAG 82942568
|
|
TALOSA 5007952
|
|
TRISCAN 850014675
|
|
TRW JTS7592
|
|
TRW JTS928
|
|
NISSAN 546181FE0A
|
|
NISSAN 546183U800
|
|
NISSAN 546183U801
|
|
NISSAN 54618AX400
|
|
NISSAN 54618AX401
|
|
NISSAN 54618ED000
|
|
NISSAN 54618ED00A
|
|
NISSAN 54618JX00A
|
| Nissan CUBE (Z12) | 110 коня | дизел |
| Nissan MICRA IV (K13) | 80 коня | бензин |
| Nissan NV200 / EVALIA автобус | 90 коня | дизел |
| Nissan NV200 кутия | 90 коня | дизел |
| Nissan NV200 / EVALIA автобус | 110 коня | дизел |
| Nissan NV200 кутия | 110 коня | дизел |
| Nissan NOTE (E11) | 90 коня | дизел |
| Nissan NOTE (E11) | 88 коня | бензин |
| Nissan NOTE (E11) | 110 коня | бензин |
| Nissan NOTE (E11) | 86 коня | дизел |
| Nissan CUBE (Z12) | 110 коня | бензин |
| Nissan NV200 кутия | 110 коня | бензин |
| Nissan NV200 кутия | 86 коня | дизел |
| Nissan NV200 / EVALIA автобус | 110 коня | бензин |
| Nissan NV200 / EVALIA автобус | 86 коня | дизел |
