биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42601 |
| номер на артикул в чифта | 42602 |
| дължина | 110 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| тегло | 0,24 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI 14913301
|
|
ASHUKI N75442
|
|
ASHUKI N75445
|
|
ASVA 0223V35RL
|
|
BLUE PRINT ADN18580
19.73 €
-20%
15.79 €
|
|
BORG & BECK BDL6907
|
|
BORG & BECK BDL6917
|
|
FEBEST 0223V35FR
|
|
FEBEST 0223V35RL
|
|
FIRST LINE FDL6907
|
|
FIRST LINE FDL6917
|
|
FORMPART 4108084
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4891049
25.72 €
-20%
20.58 €
|
|
KAVO PARTS SLS6531
|
|
KAVO PARTS SLS6576
|
|
KAVO PARTS SLS6578
|
|
KAVO PARTS SLS6598
|
|
MAGNETI MARELLI 600000150530
|
|
MAGNETI MARELLI 600000161600
|
|
MAPCO 52510HPS
|
|
MAPCO 52511HPS
|
|
MOTAQUIP LVSL1396
|
|
NIPPARTS N4891043
10.15 €
-20%
8.12 €
|
|
NPS N405N15
|
|
NPS N405N43
|
|
NPS N405N44
|
|
SWAG 82942601
|
|
YAMATO J61056YMT
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
YAMATO J61058YMT
18.25 €
-20%
14.6 €
|
|
YAMATO J61059YMT
18.25 €
-20%
14.6 €
|
|
INFINITI 54668AL510
|
|
INFINITI 54668AL511
|
|
INFINITI 54668CD000
|
|
INFINITI 54668CD001
|
|
INFINITI 54668EG010
|
|
INFINITI 54668EG01B
|
|
INFINITI 54668EG02A
|
|
INFINITI 54668EG03A
|
|
NISSAN 54618AL501
|
|
NISSAN 54618AL502
|
|
NISSAN 54668AL510
|
|
NISSAN 54668AL511
|
|
NISSAN 54668CD000
|
|
NISSAN 54668CD001
|
|
NISSAN 54668EG010
|
|
NISSAN 54668EG01A
|
|
NISSAN 54668EG01B
|
|
NISSAN 54668EG02A
|
| Nissan 370 Z Roadster (Z34) | 330 коня | бензин |
| Infiniti EX | 301 коня | бензин |
| Nissan 350 Z (Z33) | 280 коня | бензин |
| Nissan 350 Z Roadster (Z33) | 280 коня | бензин |
| Nissan 350 Z (Z33) | 301 коня | бензин |
| Nissan 350 Z Roadster (Z33) | 301 коня | бензин |
| Nissan 350 Z Roadster (Z33) | 313 коня | бензин |
| Nissan 350 Z (Z33) | 313 коня | бензин |
| Infiniti G купе | 330 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 330 коня | бензин |
| Nissan 370 Z (Z34) | 330 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti EX | 320 коня | бензин |
| Infiniti G купе | 320 коня | бензин |
