биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42602 |
| номер на артикул в чифта | 42601 |
| дължина | 110 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 17 |
| цвят | черен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| тегло | 0,24 kg |
| необходими бройки | 1 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI N75443
|
|
ASHUKI N75459
|
|
ASVA 0223V35RR
|
|
ASVA 0223Y50FR
|
|
BLUE PRINT ADN18581
19.73 €
-20%
15.79 €
|
|
BORG & BECK BDL6908
|
|
FAI AutoParts SS8154
|
|
FEBEST 0223V35RR
|
|
FIRST LINE FDL6908
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4891050
25.72 €
-20%
20.58 €
|
|
KAVO PARTS SLS6546
|
|
KAVO PARTS SLS6577
|
|
KAVO PARTS SLS6579
|
|
KAVO PARTS SLS6587
|
|
KAVO PARTS SLS6596
|
|
MAGNETI MARELLI 600000150540
|
|
MAGNETI MARELLI 600000161620
|
|
NIPPARTS N4891044
10.15 €
-20%
8.12 €
|
|
NIPPARTS N4971047
32.74 €
-20%
26.19 €
|
|
NPS N405N35
|
|
NPS N405N41
|
|
SWAG 82942602
|
|
YAMATO J61058YMT
18.25 €
-20%
14.6 €
|
|
YAMATO J61070YMT
24.65 €
-20%
19.72 €
|
|
YAMATO J61100YMT
|
|
INFINITI 54618AL510
|
|
INFINITI 54618AL511
|
|
INFINITI 54618EG010
|
|
INFINITI 54618EG01A
|
|
INFINITI 54618EG01B
|
|
INFINITI 54618EG02A
|
|
INFINITI 54618EG03A
|
|
NISSAN 54618AL510
|
|
NISSAN 54618AL511
|
|
NISSAN 54618EG001
|
|
NISSAN 54618EG010
|
|
NISSAN 54618EG01A
|
|
NISSAN 54618EG01B
|
|
NISSAN 54618EG02A
|
|
NISSAN 54618EG03A
|
| Nissan 370 Z Roadster (Z34) | 330 коня | бензин |
| Infiniti EX | 301 коня | бензин |
| Infiniti G купе | 330 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 330 коня | бензин |
| Nissan 370 Z (Z34) | 330 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti G седан | 320 коня | бензин |
| Infiniti EX | 320 коня | бензин |
