биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42799 |
| дължина | 72 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | сребърен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | от двете страни на предната ос |
| тегло | 0,33 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHUKI S89419
|
|
ASVA 0823B9
|
|
BLUE PRINT ADS78511
74.59 €
-20%
59.67 €
|
|
FEBEST 0823B9F
|
|
FLENNOR FL10519H
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4967004
35.5 €
-20%
28.4 €
|
|
KAVO PARTS SLS8009
|
|
MAGNETI MARELLI 600000161170
|
|
NIPPARTS N4967005
12.31 €
-20%
9.85 €
|
|
ORIGINAL IMPERIUM 71635
|
|
PATRON PS4241
|
|
SIDEM 83068
|
|
SPIDAN 50509
|
|
STELLOX 5600375SX
|
|
SWAG 86942799
|
|
TRW JTS848
|
|
YAMATO J67008YMT
15.03 €
-20%
12.03 €
|
|
SUBARU 20420XA000
|
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 173 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 260 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SJ) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SJ) | 147 коня | дизел |
| Subaru FORESTER (SJ) | 241 коня | бензин |
