биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42946 |
| дължина | 92 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | сребърен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,32 kg |
| необходими бройки | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
AYWIPARTS AW1350298LR
|
|
BLUE PRINT ADT38526
21.17 €
-20%
16.93 €
|
|
BORG & BECK BDL7175
|
|
CTE CSL02021
|
|
FEBEST 0123830
|
|
FIRST LINE FDL7175
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4892053
49.18 €
-20%
39.34 €
|
|
KAVO PARTS SLS9079
|
|
LYNXauto C7041LR
|
|
MAGNETI MARELLI 600000150780
|
|
QH Talbros QLS3688S
|
|
QUINTON HAZELL QLS3688S
|
|
SIDEM 45461
|
|
SPIDAN 50809
|
|
SWAG 81942946
|
|
TRW JTS7627
|
|
LEXUS 4883022040
|
|
LEXUS 4883022041
|
|
TOYOTA 4883022040
|
|
TOYOTA 4883022041
|
| Lexus LS (UCF20) | 264 коня | бензин |
| Lexus LS (UCF20) | 284 коня | бензин |
| Lexus LS (UCF20) | 276 коня | бензин |
