биалета FEBI BILSTEIN
биалета
| Производител | FEBI BILSTEIN |
| Парт номер | 42947 |
| номер на артикул в чифта | 42948 |
| дължина | 125 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 19 |
| цвят | сребърен |
| материал | стомана |
| щанга | свързваща щанга |
| страна на монтаж | на предната ос отляво |
| тегло | 0,33 kg |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASVA 0123018
|
|
AYWIPARTS AW1350521L
|
|
BLUE PRINT ADT38527
21.17 €
-20%
16.93 €
|
|
BORG & BECK BDL6885
|
|
DJ PARTS DL1021
|
|
FEBEST 2223SORRLH
|
|
FIRST LINE FDL6885
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J4962065
32.25 €
-20%
25.8 €
|
|
KAGER 850491
|
|
KAVO PARTS SLS9055
|
|
LYNXauto C7107L
|
|
MAGNETI MARELLI 600000160410
|
|
NIPPARTS N4962060
20.75 €
-20%
16.6 €
|
|
NPS T405A10
|
|
QUINTON HAZELL QLS3657S
|
|
SIDEM 45462
|
|
SPIDAN 50807
|
|
SWAG 81942947
|
|
TRW JTS7626
|
|
LEXUS 4881050010
|
|
LEXUS 4881050011
|
|
TOYOTA 4881050010
|
|
TOYOTA 4881050011
|
| Lexus LS (UCF10) | 245 коня | бензин |
| Lexus LS (UCF20) | 264 коня | бензин |
| Lexus LS (UCF20) | 284 коня | бензин |
| Lexus LS (UCF20) | 276 коня | бензин |
